Kokosová matrace COCO MAXI 23 cm 160x200 cm

Značka: WBTX
6 299 Kč 5 205,79 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
28.7.2021

Kokosová matrace COCO MAXI 23 cm z taštiček s kokosovou deskou je tou správnou volbou pro všechny, kteří dávají přednost kvalitnímu a pohodlnému spánku. Matrace má standardní rozměry 160x200 cm. Výška matrace je 23 cm.

Materiál matrace je taštičková technologie pokrytá PUR pěnou s kokosovým plátem pro větší tvrdost matrace. Matrace má střední tvrdost H3, H4 (škála tvrdostí H1-H5) a je vhodná pro osoby s hmotností do 130 Kg. 

Matrace je zabezpečena odolným potahem se všitým zipem, který je hypoalergenní. Tento obal je možní sejmout a vyprat na 40º Celsia. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku:

Nabízíme vám matraci vytvořenou pro náročné klienty. Výrobek z této rodiny je vyroben z vysoce kvalitní hypoalergenní látky s vysokou hmotností a sešitým zipem ve tvaru písmene L. Všechny suroviny použité pro výrobu jsou ekologické a splňují přísné normy kvality. K jejich četným výhodám můžeme jistě dodat: kvalitu a komfort použití.

Matrace využívala nejnovější technologie - profily řady ProfiledFOAM se vyznačují výjimečným komfortem, trvanlivostí a dostatečným odvětráním. Pro jejich výrobu používáme pouze ty nejkvalitnější suroviny, kombinované za vhodných podmínek, s bezpečném vodním lepidlem. Optimální přizpůsobení polyuretanových pěn je tajemstvím dobrého matrace a je v souladu s nejnovějšími normami spánku, které doporučují lékaři a odborníci.

První strana matrace je: pěna vyrobená v profiledFOAM technologii se systémem 7 zón a další vrstva polyuretanové pěny T25, díky které je matrace pohodlná a odolná. Výhodou matrace profiledFOAM jejich správné větrání a speciálně tvarované zóny pozitivní vliv na komfort spánku, stimulovat a mají vlastnosti masáž .

Druhá strana matrace je vyrobena z polyuretanové pěny T25 a kokosové vložky . Kokos je přírodní surovina získaná z kokosových skořápek. Kokosová vlákna jsou lehká a vzdušná, proto zlepšují cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Má také antialergické vlastnosti . Použití kokosové destičky zesiluje tuto stránku .

Jádrem matrace je kapesní systém vyrobený v technologii extendedHard . Tento matrací zajišťuje trvanlivost a správné přizpůsobení hmotnosti našeho těla. Aplikované kapesní pružiny rozdělují matrace na 9 zón různých tvrdostí. Kromě toho nedostatek spojení mezi pružinami zajišťuje, že každá z nich pracuje nezávisle na ostatních, čímž eliminuje účinek odklonu velkých ploch pod vlivem tlaku na malou plochu.

Obě strany matrace se liší v aplikovaných technologiích a tvrdosti. Rozhodnete se, zda si přejete užívat vlastnosti masážních profilů v danou noc nebo zda upřednostňujete spát na tvrdším povrchu s přírodní kokosovou podložkou. To určuje univerzálnost tohoto produktu. Bez ohledu na použitou stranu, matrace vždy udržuje ideální polohu pro spaní a správný tvar těla během odpočinku.

Všechny použité technologie dělají jakoukoli rotaci, vrtání nebude cítit pro druhou osobu.

 

Vlastnosti výrobku:

  • Odolný standardní prošívaný kryt , hypoalergenní, těžká hmotnost, sešitý na zip,
  • 7-zónová polyuretanová pěna T25 / 42 vyrobená z profilyFOAM zajišťuje správné přizpůsobení tvaru těla,
  • Další vrstva polyuretanové pěny T25 pod vrstvou z profilované pěny,
  • Matrace má 9 zón tvrdosti, které zajišťují optimální polohu pro spaní a bodovou elasticitu,
  • Kapesní pružiny, každý v samostatné obálce z extrémně pružného materiálu, celkem 289 pružin / m2 vyrobených v rozšířené technologii ,
  • Obojstranná plstěná vložka zvyšuje pevnost matrace, odděluje pružinový prvek od pěny,
  • Kokosová vložka, latexovaná, s antifungálními a antialergickými vlastnostmi, zvyšuje pohodlí spánku zajišťující odpovídající ventilaci a zvyšuje životnost matrace,
  • Produkt pro použití na obou stranách ,
  • Obě stránky jsou jiné. Jedna má masážní vlastnosti, zatímco druhá je hladká a má vrstvu přírodního latexu kokosového ořechu

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace
Materiál: kokos, PUR pěna, taštičková technologie
Nosnost matrace: 130 kg na osobu
Rozměr matrace: 160 x 200 cm
Výška matrace: 23 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: