Kokosová matrace COCO STANDARD 18cm 80x200 cm

Značka: WBTX
3 049 Kč 2 519,83 Kč bez DPH
10 dní

Kokosová matrace COCO STANDARD 18m z taštiček s kokosovou deskou je tou správnou volbou pro všechny, kteří dávají přednost kvalitnímu a pohodlnému spánku. Matrace má standardní rozměry 80x200 cm. Výška matrace je 18 cm.

Materiál matrace je taštičková technologie pokrytá PUR pěnou s kokosovým plátem pro větší tvrdost matrace. Matrace má střední tvrdost H3, H4 (škála tvrdostí H1-H5) a je vhodná pro osoby s hmotností do 130 Kg. 

Matrace je zabezpečena odolným potahem se všitým zipem, který je hypoalergenní. Tento obal je možní sejmout a vyprat na 40º Celsia. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku:

Nabízíme vám matraci vytvořenou pro náročné klienty. Výrobek z této rodiny je vyroben z vysoce kvalitní hypoalergenní látky s vysokou plošnou hmotnostía sešívaným zipem ve tvaru písmene L. Veškeré suroviny použité k výrobě jsou ekologické a splňují přísné normy kvality. K jejich četným výhodám můžeme jistě dodat: kvalitu a komfort použití .

Matrace s kapsovými pružinami je skvělé řešení pro jednoho nebo dva lidi . Aplikované kapesní pružiny rozdělují matrace na 9 zón různých tvrdostí . Každá zóna je přizpůsobena danému fragmentu těla, protože každý z nich potřebuje při ležení jinou podpůrnou sílu.

Technologie ExtendedHard používaná v naší matraci , ve které používáme dvojitý temperovaný drát pro výrobu pružin se zvýšeným počtem cívek na síť, zvyšuje životnost kazety o více než 30% ve srovnání se standardní technologií.

Každá z pružin je umístěna v samostatné kapse materiálu a díky jejímu napnutí snížíme riziko kolapsu o cca 40%. Nedostatek spojení mezi pružinami způsobuje, že každá z nich pracuje nezávisle na ostatních, čímž eliminuje účinek odklonu velkých ploch pod vlivem tlaku na malou plochu.

Aplikované technologie popsané výše činí, že jakákoli rotace a vrtání nebude pro druhou osobu pociťována. Také bez ohledu na možný rozdíl hmotnosti!

 

Vlastnosti výrobku:

  • Odolný hypoalergenní kufřík z prošívaného materiálu, vysoká plošná hmotnost, sešitý na zip
  • Polyuretanová pěna T25 / 42jako první aplikovaná vrstva,
  • Polyuretanová pěna T25 / 42 + kokosová rohožjako II (tvrdší)
  • Matrace má 9 zón tvrdosti,které zajišťují optimální polohu pro spaní a bodovou elasticitu,
  • Kapesní pružiny, každý v samostatné obálce z extrémně pružného materiálu, celkem 289 pružin / m2 vyrobených v rozšířené technologii ,
  • Obojstranná plstěná vložka zvyšuje pevnost matrace, odděluje pružinový prvek od pěny,
  • Vložka kokosového latexu,která má protiplísňové a protialergické vlastnosti , zvyšuje komfort spánku a poskytuje dostatečnou ventilaci a zvyšuje životnost matrace,
  • Produkt pro použití na obou stranách. Navíc se obě strany liší tvrdostí, takže matrace je univerzálnější.

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace
Materiál: kokos, PUR pěna, taštičková technologie
Nosnost matrace: 130 kg
Rozměr matrace: 80 x 200 cm
Výška matrace: 18 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: