Pěnová matrace ROYAL 21 cm 140 x 200 cm

–9 % 7 399 Kč 7 769 Kč od 7 399 Kč 6 114,88 Kč bez DPH 6 420,66 Kč bez DPH od 6 114,88 Kč bez DPH
14 dní 14 dní Zvolte variantu
Ochrana matrace
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pěnová matrace ROYAL 21 cm se skládá ze 3 samostatných pěn, dvou kusů PUR pěny a HR pěny. Kombinací pěn můžete nastavit výslednou tvrdost matrace. Matrace má standardní rozměry 140 x 200 cm. Výška matrace je 21 cm.

Materiál matrace je PUR pěna a HR pěna vysoké hustoty a bez škodlivých látek. Matrace má střední tvrdost H3,H4 (škála tvrdostí H1-H5) a je vhodná pro osoby s hmotností do 130 Kg. 

Matrace je zabezpečena odolným potahem se všitým zipem, který je hypoalergenní. Tento obal je možné sejmout a vyprat na 40 ºC. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jako výrobce klademe důraz především na pohodlný a zdravý spánek.

Používáme nejnovější technologie v nabízených produktech, rádi bychom Vám představili další z našich luxusních matrací vytvořenou pro vás.

Inovativně vyrobené jádro matrace, které uživateli zajišťuje vysoké pohodlí. Absence lepidla - místo toho jsme vyvinuli jedinečný způsob profilování pěn tak, abychom zajistili stabilitu a soudržnost výrobku.

Každá vrstva jádra má odlišnou charakteristiku vyplývající z parametrů používaných pěn. Všechny pěny jsou vysoce kvalitní a vysoce husté, mají však odlišnou tvrdost a technologii (vysoce elastická polyuretanová pěna, Kaltshaum pěna nebo pěna Comfort Soft).

Matrace je profilována z obou stran, což poskytuje mnohem vyšší úroveň pohodlí než tradiční pěnové a pružinové matrace.Konstruované zpracování pozitivně ovlivnilo ventilaci produktu. Výsledkem je dokonalá cirkulace vzduchu během spánku přes příslušné vzduchové kanály a systém 7 zón je ideální pro anatomii lidského těla.

Všechny vlastnosti, které jsme zmínili a atraktivní cena, činí z této matrace vynikající alternativu k tradičním pružinovým a pěnovým matracím.

Systém AirLift 7 - pohodlí a vynikající cirkulace vzduchu!

Matrace má inovativní systém AirLift 7 . Přítomnost popsané technologie výrazně ovlivňuje pohodlí a hygienu spánku. Vzduchové kanály vytvořené tvarovanou pěnou tvoří základ perfektní cirkulace vzduchu, což je důležité pro zdravý spánek. Volný proud vzduchu zabraňuje tvorbě potu a akumuluje roztoče a jiné nežádoucí alergeny. Navíc je matrace rozdělena do 7 zón, díky nimž se perfektně přizpůsobí anatomii lidského těla.

Inovace spočívá v profilování pěny způsobem, který vyvinuli naši odborníci díky speciálním strojům. Výrobky vytvořené tímto způsobem jsou vždy bezpečné, připraveny pro uspokojení našich zákazníků a splňují nejnovější standardy pro zdravý spánek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace
Cena: Nad 4000 Kč
Doporučené pro: Matrace pro děti, Matrace pro studenty, Matrace pro dospělé, Matrace pro bolavá záda, Matrace pro seniory, Matrace pro vysoké váhy
Nosnost matrace: 130 kg na osobu
Počet zón: 7
Rozměr matrace: 140 x 200 cm
Tvrdost matrace: střední, 2 tuhosti, Tvrdá
Vaše váha: 91 - 120 kg, Nad 120 kg
Výška matrace: 21 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: