Taštičková matrace MEMORY EXTRAFLEX 25cm 180x200 cm

Značka: WBTX
4 899 Kč 4 048,76 Kč bez DPH
7 dní
Můžeme doručit do:
7.10.2020

Taštičková matrace MEMORY EXTRAFLEX 25cm z paměťové pěny a taštiček je tou správnou volbou pro všechny, kteří dávají přednost kvalitnímu a pohodlnému spánku. Matrace má standardní rozměry 180x200 cm. Výška matrace je 25 cm.

Materiál matrace je paměťová pěna MEMORY a technologie taštiček, druhá strana je z masážní pěny. Matrace má střední tvrdost H2, H3 (škála tvrdostí H1-H5) a je vhodná pro osoby s hmotností do 120 Kg. 

Matrace je zabezpečena odolným potahem se všitým zipem, který je hypoalergenní. Tento obal je možní sejmout a vyprat na 40º Celsia. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu:

◾7 zón vysoce kvalitní pěny VISCO s technologií profiledFOAM zajišťuje správné uložení všech křivek těla

◾ vrstva ExtraFlex pěny,  které zajišťuje vysokou elastičnost, odolnost a životnost matrace.

◾ jádro matrace tvoři 7-zónový systém taštiček ,který se ideálně přizpůsobí Vašim křivkám a uvolní svalstvo během spánku

◾  Spodní vrstvu tvoří kvalitní tepelně zpracovaná ExtraFlex pěna, která poskytuje dostatečnou pevnost a odolnost matrace

◾ Odolný standardně prošívaný potah je hypoalergenní s výtažky Aloe Vera, má všitý zip

◾ Matrace je oboustranná a obě strany jsou jiné.Obě dvě strany mají masážní vlastnosti, jedna strana je tvořena paměťovou pěnou a druhá strana odolnou ExtraFlex pěnou.

    

Taštičková matrace je skvělým řešením pro jednu nebo dvě osoby. Použité taštičkové pružiny rozdělují matraci do 7zón různých tvrdostí. Tento systém je optimální vzhledem k anatomii lidského těla. Každá zóna je přizpůsobená konkrétní části těla, protože každá z nich potřebuje jinou sílu podpory po čas ležení.

Technologie extendedHard, používaná v našich matracích, ve které pro výrobu pružiny používáme dvojitě tvrzený drát s vyšším počtem závitu, zaručuje delší životnost jádra o 30% ve srovnání se standardními technologiemi.

Každá z pružin je umístěná do samostatného sáčku z napnuté tkaniny, což znemožňuje pružinám zapadat do sebe. Mezi pružinami není žádná spojitost, každá z nich pracuje nezávisle na ostatních, čímž se eliminuje následek pohybu na povrchu velké plochy pod tlakem na malou plochu. Použitá technologie napomáhá aby případný rozdíl v hmotnosti a jakýkoliv druh otáčení, vrtění nebyl pociťován druhou osobou.


 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace
Materiál: PUR pěna, VISCO paměťová pěna, taštičková technologie
Nosnost matrace: 130 kg
Rozměr matrace: 180 x 200 cm
Výška matrace: 25 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: